Taška Modrotlač Modrý Kameň – NAD TATROU navy modrá

4,90 s DPH

Zrušiť výber

Značka Nad Tatrou prináša tradičnú tašku s potlačou Modrotlač Modrý Kameň. Inšpirovaná maličkým slovenským mestečkom s bohatou históriou.

Modrý Kameň predstavuje druhé najmenšie mesto Slovenska. Dejiny mesta sú úzko späté s miestnym hradom. V súčasnosti sídli na hrade jediné Múzeum bábkarských kultúr a hračiek na Slovensku. Na hrade sa pravidelne organizujú zaujímavé festivaly a výstavy. Bohatá história, ľudové podujatia a krásny gaštanový háj robia z Modrého Kameňa jedno z najobľúbenejších slovenských miest.

Skombinovali sme lásku k Slovensku a zmysel pre detail. Inšpirovali sme sa výrobou pomocou modrotlače. Všetko sa začalo kresbami kresbami a prvými návrhmi ľudových motívov. Výsledkom je tradičná taška s potlačou Modrotlač Modrý Kameň. Poslúži ak sa chystáš na nákup alebo prechádzku. Môžeš ju nosiť v rukách alebo prehodenú cez rameno. Dlhá či krátka rúčka? Stačí si len vybrať.


  • Zloženie: 100% bavlna
  • Farba: navy modrá
  • Vzor: Modrotlač Modrý Kameň

TIP: Nad Tatrou ponúka široký sortiment tradičných tašiek. Ktorá je podľa teba najkrajšia?

Ak pochopíš kráse prírody, už nezablúdiš.

Postupným farbením dosahujeme vzory s ľudovým nádychom. Milujeme folklór a podporujeme slovenské umenie. Tričká vyrábame na Slovensku pomocou viacerých techník farbenia. Výsledkom je dlhá životnosť farieb a textilu nesúca bohaté tradície.

E-shop Nad Tatrou predstavuje krásne spojenie moderného s tradičným. Inšpiráciu čerpá z celého ľudového umenia. Necháva sa unášať ľudovými remeslami a bohatou ornamentikou. Spája krásu slovenského folklóru s dnešnou dobou a vytvára originálne slovenské tričká.

Katalógové číslo: 1111-12 Kategórie: ,