Taška Modrotlač Horehronie – NAD TATROU natural

4,90 s DPH

Zrušiť výber

Nad Tatrou prináša tradičnú tašku s potlačou Modrotlač Horehronie. Pre milovníkov Slovenska.

Na Slovensku sa modrotlačové látky využívali v ľudovom remesle už od nepamäti. Modro-biela kombinácia sa stala súčasťou krojov ľudového umenia. V 21. storočí záujem o modrotlač opäť ožíva a dostáva sa do povedomia mladých ľudí. Hoci tradičný spôsob výroby nahradila priemyselná, nestráca nič zo svojej krásy.

Inšpirovali sme sa milovaným Horehroním. Krásna krajina s dedinkami leží takmer v srdci Slovenska. Vo viacerých obciach Horehronia sa dodnes stretávame s pamiatkami ľudovej architektúry. Skombinovali sme lásku k vlasti a zmysel pre detail. Výsledkom je kvalitná taška s potlačou Modrotlač Horehronie. Tašku môžeš nosiť v rukách alebo prehodenú cez rameno. Dlhá či krátka rúčka? Stačí si len vybrať.


  • Zloženie: 100% bavlna
  • Farba: natural
  • Vzor: Modrotlač Horehronie

TIP: Miluješ tradičné doplnky? Pozri si celú ponuku slovenských hrnčekov.

Človek hľadá na celom svete to, čo nájde až keď sa vráti domov.

Farba vo veľkej miere vplýva na naše pocity. Preto sa ľudia už dávno rozhodli farbiť látky. Pri kúpe oblečenia a doplnkov si každý z nás praje, aby farby nevybledli. Vďaka tradičným technikám farbenia dosahujeme stálofarbenosť látok inšpirovanú slovenským umením.

Značka Nad Tatrou ponúka širokú škálu tradičných tričiek a krásnych doplnkov. Miluje Slovensko a tradičnú myšlienku prináša aj do klasickej tvorby. Svoju prácu robí s radosťou a denne nasáva inšpiráciu z dych berúcej slovenskej prírody.

Katalógové číslo: 1111-6 Kategórie: