Nákupná taška Čičmany – NAD TATROU hnedá

4,90 s DPH

Nad Tatrou ponúka tradičnú tašku inšpirovanú obcou Čičmany. Čičmany sú vďaka unikátnej architektúre rajom pre každého turistu.

Obec Čičmany sa stala známou “perníkovými domčekmi”. Drevené domčeky sa chvália ornamentálnou výzdobou vonkajších stien. Nádherná výzdoba je stará asi 200 rokov. Maľba mala kedysi chrániť drevené trámy pred vlhkosťou a slnečnými lúčmi. Motívy ornamentov na domčekoch sú inšpirované tunajšou výšivkou. V roku 1977 boli tradičné domčeky vyhlásené za pamiatkovú rezerváciu. Dodnes slúžia ako pamiatka pre hrdých Slovákov.

Taška Čičmany je vyrobená na Slovensku s láskou k histórii. Inšpirovali sme sa slovenskou obcou s bohatou ornamentikou. Tradičná taška s ľudovým motívom a kvalitnou potlačou zaujme na prvý pohľad. Poslúži ak sa chystáš na nákup alebo prechádzku. Môžeš ju nosiť v rukách alebo prehodenú cez rameno. Dlhá či krátka rúčka? Stačí si len vybrať.


  • Zloženie: 100% bavlna
  • Farba: hnedá
  • Vzor: Čičmany

TIP: Objav celú ponuku tradičných tašiek. Ktorá je podľa teba najkrajšia?

Človek hľadá na celom svete to, čo nájde až keď sa vráti domov.

Pri kúpe oblečenia si každý z nás praje, aby sa udržali pôvodné farby. Naše techniky farbenia sú inšpirované pôvodnou technikou farbenia. Dbáme na potreby našich zákazníkov. Výsledkom našej výroby je dlhá životnosť farieb a textilu nesúca bohaté tradície.

E-shop Nad Tatrou miluje ľudovú tematiku z rôznych regiónov. Objavuje tie najkrajšie stránky Slovenska. Zachováva slovenské zvyky a tradície. Splynutím lásky k Slovensku a moderného dizajnu prináša Nad Tatrou edíciu pre hrdých Slovákov.

Kategórie: