Retro hrnček s potlačou Goral – NAD TATROU

7,90 s DPH

Hrdí, čestní a dobrí ľudia. Presne takí boli praví Gorali. Pripomeň si tradície v novej edícii slovenských hrnčekov.

Gorali k nám prišli z Balkánskeho polostrova. Na Slovensko priniesli valašský folklór. Fyzická sila podmienená duchovnou čistotou odjakživa zdobila typického Gorala. Od obyčajných ľudí sa líšil ohnivým temperamentom. Stereotypom sa stal obraz Gorala skáčuceho po skalách, lezúceho na nedostupné hory a nebojácne pozorúceho krajinu pod sebou.

Všetko sa začalo láskou k Slovensku. Spojili sme bohatú kultúru a zmysel pre detail. Výsledkom je štýlový Retro hrnček s typickým Goralom. Vysoká kvalita spracovania a elegantný motív prináša nádych starého remesla. Krásny hrnček oceníš na záhradke s rodinou alebo počas prechádzok v prírode. Vďaka originálnemu dizajnu poteší milovníkov kávy, čaju a iných teplých nápojov. Pre všetkých nadšencov ľudovej kultúry a folkloristov telom i dušou.


  • Zloženie: keramika
  • Farba: čierno-biela
  • Vzor: Retro Goral

TIP: Páčia sa ti tradičné hrnčeky? Pozri si celú ponuku e-shopu Nad Tatrou.

Ak pochopíš kráse prírody, už nezablúdiš.

Pri kúpe oblečenia a doplnkov si každý z nás praje, aby sa udržali pôvodné farby. Naša výroba je inšpirovaná pôvodnou technikou farbenia. Dbáme na potreby našich zákazníkov. Výsledkom našej výroby je dlhá životnosť farieb nesúca bohaté tradície.

E-shop Nad Tatrou miluje ľudovú tematiku z rôznych regiónov. Objavuje tie najkrajšie stránky Slovenska. Zachováva slovenské zvyky a tradície. Splynutím lásky k Slovensku a moderného dizajnu prináša Nad Tatrou kolekciu pre hrdých Slovákov.

Kategórie: