Pánske tričko Slovakia kvet – NAD TATROU navy modré

14,90 s DPH

Zrušiť výber

Nad Tatrou prináša bohatú kolekciu s motívom prírody. Kvety symbolizujú nádej a optimizmus.

Rozsiahle lesy plné života, priezračné ľadovcové jazerá či modré hladiny vodných nádrží. To je Slovensko. Naša príroda sa stala rajom pre každého turistu. Kvety sú najčastejšími slovenskými motívmi. Nechýbajú ani v našich šatníkoch. E-shop Nad Tatrou sa inšpiroval Slovenskom a vlasteneckú myšlienku priniesol do nových kolekcií.

Skombinovali sme lásku k vlasti a tradičný dizajn. Výsledkom je kvalitné tričko s potlačou Slovakia kvet. Tričko sme vyrobili na Slovensku s láskou k histórii. Kvet reprezentuje lásku a úctu. V minulosti zohrávali kvety hlavnú úlohu pri rôznych obradoch. Inšpirovali najznámejších umelcov a symbolizovali optimizmus.


  • Zloženie: 100% bavlna
  • Lem: priekrčník z rebrového úpletu s prídavkom 5% elastanu
  • Farba: navy modrá
  • Vzor: potlač Slovakia kvet

TIP: Zlaď sa so svojou druhou polovičkou. Dámske tričko Slovakia kvet v navy modrej farbe nájdeš tu.

Vlasť nie je miesto – Je to pocit.

Od roku 1991 experimentujeme s rôznymi postupmi a tradičnými vzormi. Prednosťou našej výroby je dlhá životnosť farieb. Postupným farbením dosahujeme vzory s tradičným nádychom. Inšpirovali sme sa Slovenskom a vlasteneckú myšlienku prinášame do našej tvorby.

Značka Nad Tatrou miluje slovenské umenie, históriu a folklór. Ľudové zvyklosti oddávna ovplyvňovali životy našich predkov. Naši predkovia žili v úzkom spojení s prírodou a slovenskou kultúrou. Splynutím lásky k tradíciám a dizajnu prináša Nad Tatrou jedinečné kolekcie pre hrdých Slovákov.

Katalógové číslo: 0012M3 Kategórie: ,