Pánske tričko Modrotlač Modrý Kameň – NAD TATROU jeans modré

19,90 s DPH

Zrušiť výber

Nad Tatrou prináša pánske tričko s potlačou Modrotlač Modrý kameň. Maličké mesto s bohatou históriou ožíva v našich kolekciách.

Na Slovensku sa začala modrotlač rozvíjať v 17. storočí. Naši predkovia ju pochytili z indickej kultúry. Všetko sa začalo kresbami a prvými návrhmi. Predstava bola jasná. Slováci chceli spojiť folklór a modrotlač. Modrotlač sa tak stala obľúbenou metódou po celé desaťročia. Hoci tradičný spôsob výroby nahradila priemyselná, výsledok nestráca nič zo svojej krásy.

Pripomeň si ľudové vzory formou pánskeho trička. Spojili sme lásku k Slovensku a tradičný dizajn. Výsledkom je pánske tričko s potlačou Modrotlač Modrý Kameň. Modrý Kameň predstavuje druhé najmenšie mesto Slovenska. Pýši sa bohatou históriou, najvýznamnejším hradom z celého Uhorska a najväčším gaštanovým hájom na celom Slovensku.


  • Zloženie: 100% bavlna
  • Lem: priekrčník z rebrového úpletu s prídavkom 5% elastanu
  • Farba: jeans modrá
  • Vzor: potlač Modrotlač Modrý Kameň

TIP: Zlaď sa so svojou druhou polovičkou. Dámske tričko v jeansovej modrej farbe nájdeš tu.

Človek hľadá na celom svete to, čo nájde až keď sa vráti domov.

Od roku 1991 diktujeme majstrom vlastné kombinácie tradičných vzorov. Inšpirovali sme sa bohatou kultúrou Slovenska a atraktívnu myšlienku prinášame do našej tvorby. Veľkým prekvapením je dlhá životnosť farieb a kvalita pochádzajúca priamo zo Slovenska.

Slovensko ukrýva toľko krásy, že sa máme naozaj čím pýšiť. K slovenskej atmosfére neodmysliteľne patrí bohatá história a umenie. Čo dedina, to iné zvyky. A to je na Slovensku najkrajšie. Značka Nad Tatrou sa v novej kolekcii rozhodla oživiť ľudové tradície a folklór.

Katalógové číslo: 0028M8-1 Kategórie: , ,