Pánske tričko Modrotlač Liptov – NAD TATROU jeans modré

19,90 s DPH

Zrušiť výber

Liptov je jedným z najpestrejších a najnavštevovanejších regiónov. Hodnota Liptova ožíva v našich kolekciách.

Kultúrne pamiatky, jaskyne, výhľad na Tatry alebo možnosť kúpania v termálnom prameni aj v zime. Vďaka krásnym prírodným scenériám patrí Liptov k najatraktívnejším obciam. Väčšina územia je hornatá, bohatá na lesy a prírodné krásy. Vysokú hodnotu Liptova potvrdzuje vysoký stupeň ochrany. Ochrana lesov robí z Liptova záruku “zeleného regiónu”.

Pripomeň si Liptov formou kolekcie značky Nad Tatrou. Spojili sme lásku k vlasti a tradičný dizajn. Denim efekt je dosiahnutý indigo technológiou farbenia. Výsledkom je kvalitné tričko s potlačou Modrotlač Liptov. Tričko je vyrobené na Slovensku s láskou k tradíciám.


  • Zloženie: 100% bavlna
  • Lem: priekrčník z rebrového úpletu s prídavkom 5% elastanu
  • Farba: jeans modrá
  • Vzor: potlač Modrotlač Liptov

TIP: Zlaď sa so svojou druhou polovičkou. Dámske tričko Modrotlač Liptov v jeansovej modrej nájdeš tu.

Láska patrí všetkým – Naša však Slovensku.

Od roku 1991 experimentujeme s rôznymi postupmi a tradičnými vzormi. Prednosťou našej výroby je dlhá životnosť farieb. Postupným farbením dosahujeme vzory s tradičným nádychom. Inšpirovali sme sa Slovenskom a vlasteneckú myšlienku prinášame do našej tvorby.

Značka Nad Tatrou chce prebudiť lásku k Slovensku. Láska má rôzne podoby. Každá z podôb napĺňa srdcia dobrom a spokojnosťou. Pravá láska k vlasti je najlepším hnacím motorom. Dáva nám nádej, že dokážeme zmeniť vlasť k lepšiemu. Cieľom značky Nad Tatrou je zachovať a dostať do povedomia slovenské zvyky a tradície.