Pánske tričko Modrotlač Horehronie – NAD TATROU navy modré

14,90 s DPH

Zrušiť výber

Nad Tatrou prináša pánske tričko s potlačou Horehronia. Pre hrdých Slovákov.

Dych berúca krajina s tradičnými dedinami leží takmer v srdci Slovenska. Podľa rieky Hron je pomenovaný región Horehronie. Od najrôznejších legiend sa môžeš stretnúť s krásnymi pamiatkami ľudovej architektúry. Z prírodného hľadiska má Horehronie takmer všetko. Veľká Fatra a Nízke Tatry sú rajom pre zahraničných turistov aj rodných Slovákov.

Pripomeň si Horehronie formou novej kolekcie. Spojili sme lásku k vlasti a tradičný dizajn. Výsledkom je kvalitné tričko s potlačou Modrotlač Horehronie. Denim efekt je dosiahnutý indigo technológiou farbenia. Tričko je vyrobené na Slovensku s láskou k histórii.


  • Zloženie: 100% bavlna
  • Lem: priekrčník z rebrového úpletu s prídavkom 5% elastanu
  • Farba: navy modrá
  • Vzor: potlač Modrotlač Horehronie

TIP: Zlaď sa so svojou druhou polovičkou. Dámske Tričko Modrotlač Horehronie v navy modrej nájdeš tu.

Láska patrí všetkým – Naša však Slovensku.

Od roku 1991 experimentujeme s rôznymi postupmi a tradičnými vzormi. Prednosťou našej výroby je dlhá životnosť farieb. Postupným farbením dosahujeme vzory s tradičným nádychom. Inšpirovali sme sa Slovenskom a vlasteneckú myšlienku prinášame do našej tvorby.

Značka Nad Tatrou chce prebudiť lásku k Slovensku. Láska má rôzne podoby. Každá z podôb napĺňa srdcia dobrom a spokojnosťou. Pravá láska k vlasti je najlepším hnacím motorom. Dáva nám nádej, že dokážeme zmeniť vlasť k lepšiemu. Cieľom značky Nad Tatrou je zachovať a dostať do povedomia slovenské zvyky a tradície.