Pánske tričko Jánošík – NAD TATROU čierne

14,90 s DPH

Zrušiť výber

E-shop Nad Tatrou prináša pánske tričko s historickou potlačou. Pre milovníkov legiend.  

9 národných parkov, 14 chránených oblastí, mnoho jazier a bohatá história robia zo Slovenska raj pre turistov. Národného hrdinu Jánošíka reprezentujeme ako nepremožiteľného šuhaja s vrkôčikmi, valaškou a opaskom. Jánošík je skrátka hrdina legiend, povestí a rozprávok. Spravodlivý a veľkorysý bandita, ktorý bohatým bral a chudobným dával, ožíva v našich kolekciách.

Skombinovali sme lásku k vlasti a tradičný dizajn. Výsledkom je kvalitné tričko s nápisom Krajina mocných chlapov a potlačou Jánošíka. Každý národ má svojich hrdinov. Jánošík sa pre nás stal symbolom slobody. Tričko je vyrobené na Slovensku s láskou k histórii.


  • Zloženie: 100% bavlna
  • Lem: priekrčník z rebrového úpletu s prídavkom 5% elastanu
  • Farba: čierna
  • Vzorpotlač Krajina mocných chlapov

TIP: Objednaj si k tričku obľúbený hrnček. Širokú ponuku slovenských hrnčekov nájdeš tu.

Slovensko nežije na mape, ale v našich srdciach. 

Od roku 1991 experimentujeme s rôznymi postupmi a tradičnými vzormi. Prednosťou našej výroby je dlhá životnosť farieb. Postupným farbením dosahujeme vzory s tradičným nádychom. Inšpirovali sme sa Slovenskom a vlasteneckú myšlienku prinášame do našej tvorby.

Značka Nad Tatrou miluje slovenské umenie, históriu a folklór. Ľudové zvyklosti oddávna ovplyvňovali životy našich predkov. Naši predkovia žili v úzkom spojení s prírodou a slovenskou kultúrou. Splynutím lásky k tradíciám a dizajnu prináša Nad Tatrou jedinečné kolekcie pre hrdých Slovákov.

Katalógové číslo: 0006M2 Kategórie: ,