Folklórny hrnček s potlačou Zuzana – NAD TATROU

7,90 s DPH

Značka Nad Tatrou prináša tradičný hrnček inšpirovaný slovenským menom Zuzana.

Ženské meno Zuzana je hebrejského pôvodu. V preklade znamená “ľalia” alebo “lotos”. Úprimná a spoločenská povaha robí zo Zuzany veľmi obľúbenú osobu. Kráľovná krásy, nespútanosti a bystrej mysle očarí skvelým zmyslom pre humor. Zuzana skrýva vo vnútri veľkodušnú povahu. Rada motivuje ľudí a je tým najlepším vzorom. Nezameniteľným pôvabom si vie podmaniť okolie a dosiahnuť všetky ciele.

Inšpirovali sme sa Slovenskom a reprezentujeme lásku k vlasti. Rozmanitosť, experimentovanie a predstavivosť sa stali hlavnými prvkami našej tvorby. Prinášame folklórny hrnček pomenovaný krásnym slovenským menom Zuzana. Vďaka originálnemu dizajnu poteší nadšencov ľudovej kultúry a všetkých milovníkov kávy.


  • Zloženie: keramika
  • Farba: biela s farebným vzorom
  • Vzor: Zuzana

TIP: Pozri si aj iné tradičné hrnčeky. Celú ponuku nájdeš tu.

Všade na svete sa muži otáčajú za krásnymi ženami. Na Slovensku nemusia, pretože oproti ide ďalšia.

Farba vo veľkej miere vplýva na naše pocity. Preto sa ľudia už dávno rozhodli farbiť látky. Pri kúpe oblečenia a doplnkov si každý z nás praje, aby farby nevybledli. Vďaka tradičným technikám farbenia dosahujeme stálofarbenosť inšpirovanú slovenským umením.

Značka Nad Tatrou ponúka širokú škálu tradičných tričiek a krásnych doplnkov. Miluje Slovensko a tradičnú myšlienku prináša aj do klasickej tvorby. Svoju prácu robí s radosťou a denne nasáva inšpiráciu z dych berúcej slovenskej prírody.

Kategórie: