Folklórny hrnček s potlačou Záriečie – NAD TATROU

7,90 s DPH

Značka Nad Tatrou prináša folklórny hrnček inšpirovaný Záriečím. Obec s bohatou históriou ožíva v našej edícii.

Osobností prišlo do Záriečia mnoho a obyvatelia dediny sú nato veľmi hrdí. Ján Smrek či Martin Kukučka patria k ľuďom, ktorým Záriečie nesmierne učarovalo. A vôbec sa nečudujeme. Bohatú atmosféru dodáva obci folklór a zaujímavé zvyky. Folklór je každodennou súčasťou života obyvateľov. O radosť z folklóru sa radi delia aj medzi sebou navzájom. Členovia folklórnych skupín z Púchovskej doliny sa stretávajú na pravidelnej báze, stále v inej obci a užívajú si ľudové zvyklosti.

Skombinovali sme lásku k vlasti a tradičný dizajn. Výsledkom je folklórny hrnček pomenovaný po obci Záriečie. Použitím jasných farieb a nečakaných motívov vytvárame nádych starého remesla. Vďaka zaujímavému dizajnu si tradičný hrnček nájde pevné miesto v každej kuchyni. Slovenský hrnček poteší milovníkov ľudovej tvorby a folkloristov telom i dušou.


  • Zloženie: keramika
  • Farba: červená s farebným vzorom
  • Vzor: Záriečie

TIP: Pozri si celú ponuku slovenských hrnčekov od e-shopu Nad Tatrou.

Aké nádherné je cestovanie pochopíš až keď prídeš domov a položíš hlavu na svoj vankúš.

Pri kúpe oblečenia a doplnkov si každý z nás praje, aby sa udržali pôvodné farby. Naša výroba je inšpirovaná pôvodnou technikou farbenia. Dbáme na potreby našich zákazníkov. Výsledkom našej výroby je dlhá životnosť farieb nesúca bohaté tradície.

E-shop Nad Tatrou miluje ľudovú tematiku z rôznych regiónov. Objavuje tie najkrajšie stránky Slovenska. Zachováva slovenské zvyky a tradície. Splynutím lásky k Slovensku a moderného dizajnu prináša Nad Tatrou kolekciu pre hrdých Slovákov.

Kategórie: