Folklórna taška Zuzana – NAD TATROU natural

4,90 s DPH

Zrušiť výber

Kráľovná krásy, nespútanosti a bystrej mysle so zmyslom pre detail. E-shop Nad Tatrou sa inšpiroval obľúbeným slovenským menom Zuzana.

V každom mene sa skrýva energia formujúca osobnosť človeka. Ženské meno Zuzana má hebrejský pôvod a v preklade znamená “nevinná” a “čistá”. Úprimná, rýchlo reagujúca a spoločenská povaha robia zo Zuzany veľmi obľúbenú osobu. Kráľovná krásy skrýva vo vnútri veľkodušnú povahu. Rada motivuje ľudí k hrdinským činom a inšpiruje k láske. Nezameniteľným pôvabom si vie podmaniť okolie a dosiahnuť všetky ciele.

Skombinovali sme lásku k vlasti a tradičný dizajn. Výsledkom je folklórna taška s ľudovým motívom. Tašku sme pomenovali slovenským obľúbeným menom  Zuzana – pre všetky cieľavedomé ženy, ktoré vedia čo chcú. Tašku môžeš poskladať do malej rolky, nosiť v rukách alebo prehodenú cez rameno. Dlhá či krátka rúčka? Stačí si len vybrať.


  • Zloženie: 100% bavlna
  • Farba: natural
  • Vzor: folklórny vzor Zuzana

TIP: Miluješ tradičné doplnky? Pozri si celú ponuku slovenských hrnčekov.

Aké nádherné je cestovanie pochopíš až keď prídeš domov a položíš hlavu na svoj vankúš.

Od roku 1991 diktujeme majstrom vlastné kombinácie tradičných vzorov. Inšpirovali sme sa bohatou kultúrou Slovenska a atraktívnu myšlienku prinášame do našej tvorby. Veľkým prekvapením je dlhá životnosť farieb a kvalita pochádzajúca priamo zo Slovenska.

Slovensko ukrýva toľko krásy, že sa máme naozaj čím pýšiť. K slovenskej atmosfére neodmysliteľne patrí bohatá história a umenie. Čo dedina, to iné zvyky. A to je na Slovensku najkrajšie. Značka Nad Tatrou sa v novej kolekcii rozhodla oživiť ľudové tradície a folklór.

Katalógové číslo: 1111-10-1 Kategórie: