Folklórna taška Marína – NAD TATROU natural

4,90 s DPH

Zrušiť výber

Značka Nad Tatrou ponúka folklórnu tašku inšpirovanú slovanským menom. Marína charakterizuje pozitívnu energiu a nekonečnú lásku.

Ženské meno Marína má latinský pôvod a v preklade znamená “more”. V každom písmene mena žije skrytá sila. Podľa našich predkov prináša meno Marína šťastie. Nositeľka mena je na prvý pohľad príjemná, priateľská a láskavá. Vo všeobecnosti býva obľúbená a kreatívna osoba. Stále s úsmevom na tvári. Názov Marína nesie zároveň najdlhšia ľúbostná báseň na svete od Andreja Sládkoviča.

V našej kolekcii spájame lásku k vlasti a ľudové umenie. Originálne vzory pochádzajú od slovenských dizajnérov. Folklórna taška Marína zaujme jedinečnými motívmi a kvalitnou potlačou. Taška sa dá prakticky poskladať do malej rolky, pripravená byť stále stále po ruke. Môžeš ju nosiť v rukách alebo prehodenú cez rameno. Dlhá či krátka rúčka? Stačí si len vybrať.


  • Zloženie: 100% bavlna
  • Farba: natural
  • Vzor: folklórny vzor Marína

TIP: Objav celú ponuku tradičných tašiek. Ktorá je podľa teba najkrajšia?

Ak pochopíš kráse prírody, už nezablúdiš.

Postupným farbením dosahujeme vzory s ľudovým nádychom. Milujeme folklór a podporujeme slovenské umenie. Tričká vyrábame na Slovensku pomocou viacerých techník farbenia. Výsledkom je dlhá životnosť farieb a textilu nesúca bohaté tradície.

E-shop Nad Tatrou predstavuje krásne spojenie moderného s tradičným. Inšpiráciu čerpá z celého ľudového umenia. Necháva sa unášať ľudovými remeslami a bohatou ornamentikou. Spája krásu slovenského folklóru s dnešnou dobou a vytvára originálne slovenské tričká a doplnky.

Katalógové číslo: 1111-9-1 Kategórie: