Dámske tričko Výšivka Torysky – NAD TATROU červené

14,90 s DPH

Zrušiť výber

Obec s rusínskym prízvukom, bohatými tradíciami a krásnou prírodou. Torysky sa stali symbolom Spiša.

Rusíni v Levočských vrchoch našli domov v štyroch obciach. Jednou z nich boli Torysky. Torysky boli oddávna bohaté na lesy plné života a čarokrásne lúky. Patria k spišským obciam s bohatými tradíciami. Zvyky a obyčaje, ktoré si Rusíni predávali z generácia na generáciu, môžeme dnes považovať za jednu z najväčších tromfov tohto kraja. Tradičné Torysky ožívajú v našich kolekciách.

E-shop Nad Tatrou spája lásku k Slovensku a tradičný dizajn. Výsledkom je kvalitné tričko s potlačou Výšivka Torysky. Reprezentuje naše milované východné Slovensko. Všade je dobre, ale na Spiši najlepšie.


  • Zloženie: 100% bavlna
  • Lem: priekrčník z rebrového úpletu s prídavkom 5% elastanu
  • Farba: červená
  • Vzor: potlač Výšivka Torysky

TIP: Zlaď tričko so svojou druhou polovičkou. Pánske tričko Výšivka Torysky v červenej farbe nájdeš tu.

Domov je miesto, kde sídli láska, vznikajú spomienky, bývajú priatelia a smiech nikdy nekončí.

Od roku 1991 experimentujeme s rôznymi postupmi a tradičnými vzormi. Prednosťou našej výroby je dlhá životnosť farieb. Postupným farbením dosahujeme vzory s tradičným nádychom. Inšpirovali sme sa Slovenskom a vlasteneckú myšlienku prinášame do našej tvorby.

Značka Nad Tatrou chce prebudiť lásku k Slovensku. Láska má rôzne podoby. Každá z podôb napĺňa srdcia dobrom a spokojnosťou. Pravá láska k vlasti je najlepším hnacím motorom. Dáva nám nádej, že dokážeme zmeniť vlasť k lepšiemu. Cieľom značky Nad Tatrou je zachovať a dostať do povedomia slovenské zvyky a tradície.

Katalógové číslo: 0019Z4 Kategórie: ,