Dámske folklórne tričko Pieniny – NAD TATROU biele

11,90 s DPH

Zrušiť výber

E-shop Nad Tatrou ponúka tradičné tričko pre hrdé Slovenky. Inšpirované národným parkom Pieniny.

Krásne minerálne pramene, legendárne hrady, unikátne krátery, najväčší drevený obraz či najstarší liehovar na Slovensku. Nechaj sa zlákať regiónom Severného Spiša – Pieniny. Najmenší národný park patrí k obľúbeným turistickým miestam. Parkom preteká peniaci sa Dunajec. Stovky návštevníkov sa denne plavia po slávnej rieke a obzerajú nádherné scenérie Pienin. V Pieninách nájdeme pestrú mozaiku lesných spoločenstiev.

Zvýrazni ženskú krásu tradičným tričkom. Inšpirovali sme sa dych berúcim národným parkom. Výsledkom je dámske folklórne tričko s potlačou Pieniny. Tričko je vyrobené na Slovensku s láskou k tradíciám. Reprezentuje naše milované východné Slovensko. Všade je dobre, ale na Spiši najlepšie.


  • Zloženie: 100% bavlna
  • Lem: priekrčník z rebrového úpletu s prídavkom 5% elastanu
  • Farba: biela
  • Vzor: folklórny vzor Pieniny

TIP: Objednaj si k tričku obľúbenú tašku. Širokú ponuku slovenských tašiek nájdeš tu.

Všade na svete sa muži otáčajú za krásnymi ženami. Na Slovensku nemusia, pretože oproti ide ďalšia.

Postupným farbením dosahujeme vzory s ľudovým nádychom. Milujeme folklór a podporujeme slovenské umenie. Tričká vyrábame na Slovensku pomocou viacerých techník farbenia. Výsledkom je dlhá životnosť farieb nesúca bohaté tradície.

E-shop Nad Tatrou predstavuje krásne spojenie moderného s tradičným. Inšpiráciu čerpá z celého ľudového umenia. Necháva sa unášať ľudovými remeslami a bohatou ornamentikou. Spája krásu slovenského folklóru s dnešnou dobou a vytvára originálne slovenské tričká.

Katalógové číslo: 0010Z1-2-1-1 Kategórie: ,