Dámske tričko Ornament poľné kvety – NAD TATROU navy modré

14,90 s DPH

Zrušiť výber

Kvetinami toho môžeme povedať veľa aj bez slov. Nad Tatrou prináša tradičné tričko pre hrdé Slovenky.

Keď sa cudzincov opýtame na dojmy zo Slovenska, najčastejšia odpoveď je jasná. Máme najkrajšie ženy. S tým súhlasíme. Svedčí o tom aj nedávny rebríček najkrajších žien sveta. Slovenky obsadili nádherné tretie miesto. Slovenky sú od malička vychovávané v úzkom spojení s prírodou. Každý chlap vie, že kvetinové záhony potešia ženskú dušičku. Preto prinášame slovenskú prírodu aj do našej kolekcie.

Zvýrazni ženskosť tradičným tričkom. Spojili sme lásku k vlasti a tradičný dizajn. Výsledkom je kvalitné tričko s potlačou Poľných kvetov. Poľné kvety symbolizujú nevinnosť, čistotu a optimizmus. Vyjadrujú schopnosť vážiť si malé veci v každodennom živote. Tričko je vyrobené na Slovensku s láskou k tradíciám.


  • Zloženie: 100% bavlna
  • Lem: priekrčník z rebrového úpletu s prídavkom 5% elastanu
  • Farba: navy modrá
  • Vzorpotlač Ornament poľné kvety

TIP: Objednaj si k tričku obľúbenú tašku. Širokú ponuku slovenských tašiek nájdeš tu.

Vlasť nie je miesto – Je to pocit.

Od roku 1991 experimentujeme s rôznymi postupmi a tradičnými vzormi. Prednosťou našej výroby je dlhá životnosť farieb. Postupným farbením dosahujeme vzory s tradičným nádychom. Inšpirovali sme sa Slovenskom a vlasteneckú myšlienku prinášame do našej tvorby.

Značka Nad Tatrou miluje slovenské umenie, históriu a folklór. Ľudové zvyklosti oddávna ovplyvňovali životy našich predkov. Naši predkovia žili v úzkom spojení s prírodou a slovenskou kultúrou. Splynutím lásky k tradíciám a dizajnu prináša Nad Tatrou jedinečné kolekcie pre hrdých Slovákov.

Katalógové číslo: 0010Z3 Kategórie: ,