Dámske tričko Modrotlač Kremnica – NAD TATROU navy modré

14,90 s DPH

Zrušiť výber

Kremnica sa odjakživa spájala so zlatom a razením dukátov. “Srdce Slovenska” ožíva v našich kolekciách.

Kremnica sa stala slávnou vďaka ťažbe zlata. Banícku tradíciu dopĺňajú termálne kúpaliská a dych berúca príroda. Tradičné mesto sa preslávilo aj Kremnickými gagmi. Najstarší festival humoru na Slovensku láka každé leto stovky Slovákov.

Pripomeň si “zlaté mesto” formou našej kolekcie. Spojili sme lásku k vlasti a tradičný dizajn. Denim efekt dosahujeme indigo technológiou farbenia. Výsledkom je kvalitné tričko s potlačou Modrotlač Kremnica. Reprezentuje naše milované stredné Slovensko. Tričko je vyrobené na Slovensku s láskou k tradíciám.


  • Zloženie: 100% bavlna
  • Lem: priekrčník z rebrového úpletu s prídavkom 5% elastanu
  • Farba: navy modrá
  • Vzor: potlač Modrotlač Kremnica

TIP: Zlaď sa so svojou druhou polovičkou. Pánske tričko Modrotlač Kremnica v navy modrej nájdeš tu.

Láska patrí všetkým – Naša však Slovensku.

Od roku 1991 experimentujeme s rôznymi postupmi a tradičnými vzormi. Prednosťou našej výroby je dlhá životnosť farieb. Postupným farbením dosahujeme vzory s tradičným nádychom. Inšpirovali sme sa Slovenskom a vlasteneckú myšlienku prinášame do našej tvorby.

Značka Nad Tatrou chce prebudiť lásku k Slovensku. Láska má rôzne podoby. Každá z podôb napĺňa srdcia dobrom a spokojnosťou. Pravá láska k vlasti je najlepším hnacím motorom. Dáva nám nádej, že dokážeme zmeniť vlasť k lepšiemu. Cieľom značky Nad Tatrou je zachovať a dostať do povedomia slovenské zvyky a tradície.