Dámske folklórne tričko Marína – NAD TATROU biele

11,90 s DPH

Zrušiť výber

Nad Tatrou prináša tradičné dámske tričko s ľudovou ornamentikou. Inšpirovali sme sa nežným slovanským menom Marína.

V každom mene sa skrýva energia a sila. Ženské meno Marína pochádza z latinčiny. V preklade znamená “morská”. Patrí k tradičným slovenským menám. Marína predstavuje silnú osobnosť. Býva veľmi obľúbená a dokáže sa cez všetko preniesť. Charakterizuje schopnú, nadanú a kreatívnu osobu. Keby mala čarovnú paličku, vytvorila by zo svete dokonalé miesto bez zla.

Pripomeň si slovenské tradície formou dámskeho trička. Spojili sme lásku k Slovensku a tradičný dizajn. Inšpirovali sme sa tradičnými menami a vlasteneckú myšlienku prinášame aj do našej tvorby. Výsledkom je kvalitné dámske tričko s folklórnym vzorom. Tričko sme pomenovali Marína – pre všetky silné osobnosti a zároveň nežné a veselé ženy.


  • Zloženie: 100% bavlna
  • Lem: priekrčník z rebrového úpletu s prídavkom 5% elastanu
  • Farba: biela
  • Vzor: potlač folklórny vzor Marína

TIP: Objednaj si k tričku obľúbený hrnček. Širokú ponuku slovenských hrnčekov nájdeš tu.

Všade na svete sa muži otáčajú za krásnymi ženami. Na Slovensku nemusia, pretože oproti ide ďalšia.

Postupným farbením dosahujeme vzory s ľudovým nádychom. Milujeme folklór a podporujeme slovenské umenie. Tričká vyrábame na Slovensku pomocou viacerých techník farbenia. Výsledkom je dlhá životnosť farieb a textilu nesúca bohaté tradície.

E-shop Nad Tatrou predstavuje krásne spojenie moderného s tradičným. Inšpiráciu čerpá z celého ľudového umenia. Necháva sa unášať ľudovými remeslami a bohatou ornamentikou. Spája krásu slovenského folklóru s dnešnou dobou a vytvára originálne slovenské tričká.

Katalógové číslo: 0010Z1-2 Kategórie: ,