Dámske tričko ČSSR – NAD TATROU biele

11,90 s DPH

Zrušiť výber

Nad Tatrou prináša dámske tričko s potlačou ČSSR. Pripomeň si staré dobré časy.

Všetci sme od rodičov alebo starých rodičov počuli vetu: “Tie časy mali niečo do seba.” Ľudia boli v čase Československa jednotnejší, mali na sebe rovnaké oblečenie, pracovali v rovnakých továrňach a trávili dovolenku bok po boku. Každodenný život bol pre občanov bezpečnejší a na každého čakalo “teplé miestečko” hneď po skončení školy. Slováci nostalgicky spomínajú na časy, keď bolo bežným oslovením “súdruh” alebo “česť práci”.

Pripomeň si jednotu a rovnosť formou dámskeho trička. Spojili sme lásku k vlasti a tradičný dizajn. Výsledkom je kvalitné tričko s potlačou ČSSR a československým štátnym znakom. Na červenom pozadí sa nachádza český lev s korunou na hlave, ktorý má na hrudi slovenský znak. Tričko je vyrobené na Slovensku s láskou k tradíciám.


  • Zloženie: 100% bavlna
  • Lem: priekrčník z rebrového úpletu s prídavkom 5% elastanu
  • Farba: biela
  • Vzor: potlač ČSSR s československým štátnym znakom

TIP: Zlaď sa so svojou druhou polovičkou. Pánske Tričko ČSSR v bielej farbe nájdeš tu.

Slovensko nežije na mape, ale v našich srdciach.

Od roku 1991 experimentujeme s rôznymi postupmi a tradičnými vzormi. Prednosťou našej výroby je dlhá životnosť farieb. Postupným farbením dosahujeme vzory s tradičným nádychom. Inšpirovali sme sa Slovenskom a vlasteneckú myšlienku prinášame do našej tvorby.

Značka Nad Tatrou miluje slovenské umenie, históriu a folklór. Ľudové zvyklosti oddávna ovplyvňovali životy našich predkov. Naši predkovia žili v úzkom spojení s prírodou a slovenskou kultúrou. Splynutím lásky k tradíciám a dizajnu prináša Nad Tatrou jedinečné kolekcie pre hrdých Slovákov.

Katalógové číslo: 0003Z1 Kategórie: ,